Apie mus

J. Vaišnorienės komercijos įmonė „Fėja“ buvo įregistruota 1991 m. kovo 11 d. Įmonei priklauso parduotuvė „Fėja“ įsikūrusi adresu J. Tumo-Vaižganto g. 2, Plungės mieste.

Viena iš pirmųjų Plungės komercijos įmonių, pačiame miesto centre įsikūrusi „Fėja“, šiemet mini 21 metų jubiliejų. Per daugelį metų vaizdo ir garso aparatūra, buitine technika prekiaujanti Jadvygos Vaišnorienės komercijos įmonė įgijo iš tiesų nemenką patirties bagažą bei smarkiai išplėtė savo veiklą.

Parduotuvė „Fėja“ - šeimos verslas. Įmonę 1991-aisiais įkūrė plungiškė Jadvyga Vaišnorienė ir nuo pat pradžių versle jai suktis padėjo sūnus Darius Vaišnoras. Abu kartu jie dirba ir iki šiol.

D. Vaišnoras šypteli paklaustas apie įmonės pavadinimo kilmę. Mat magišką pavadinimą „Fėjai“ sugalvojo J. Vaišnorienės dukra, primygtinai prašiusi, kad įmonė būtų pavadinta būtent taip.

D. Vaišnoras prisimena, jog tais laikais jų įmonė buvo vos antroji tokia Plungėje. Iš pradžių parduotuvėje buvo prekiaujama įvairiomis prekėmis, ne tik buitine ar kita technika, bet ir rūbais, kitokiomis prekėmis. Tuomet Lietuvoje net reikiamų prekių tiekėjų nebuvo, tad verslininkui teko nuolat važinėti į Lenkiją.

Laikui bėgant, šalies rinka diktavo savo sąlygas - „Fėja“ susikoncentravo į prekybą įvairia technika: šaldytuvais, skalbimo mašinomis, dujinėmis viryklėmis, vaizdo ir garso aparatūra, įmontuojama buitine technika. Pasak D. Vaišnoro, šiandien įmonė jau gali pasiūlyti ypač platų prekių asortimentą. „Turime kone visko, ko tik gali prireikti namų buityje. O neradus galima užsisakyti iš katalogo.“ - sako vienas įmonės vadovų. Taip pat čia ne tik prekiaujama kompiuteriais, bet ir vykdoma jų priežiūra.

21 metai - iš tiesų nemenkas laiko tarpas. Per jį „Fėja“ nuo vos 18 kv. metrų ploto išsiplėtė iki beveik 400 kv. metrų! Kadaise prekybą vykdžiusi mažytėje patalpėlėje, dabar įmonė užimą didelį dviejų aukštų pastatą, o vidiniame kieme - erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. 2008-aisiais „Fėja“ stipriai išsiplėtė, vykdyta patalpų, pastatų renovacija. D. Vaišnoras neslepia, kad įmonei yra buvę ir labai sunkių laikų, ypač tuomet, kai Plungėje vienas po kito kūrėsi naujos buitinės technikos parduotuvės.

„Fėją“ žino turbūt kiekvienas plungiškis. Ne vienas čia yra pirkęs televizorių, viryklę ar kokį kitą buityje reikalingą prietaisą. Apsipirkti atvažiuoja ir kitų miestų gyventojai. Iki šiol gyvuojanti įmonė parodo, jog per dvidešimt metų darbo pavyko pelnyti klientų pasitikėjimą.

D. Vaišnoras pažymi, kad siekis išsaugoti savus klientus matyt ir bus ta verslo sėkmės paslaptis. Jis taip pat labai gyrė plungiškius pirkėjus: „Žemaičiai „nepriklūs“, iš tiesų nuostabūs klientai.“ Svarbu, anot D. Vaišnoro, versle nepamiršti to, kad mažesnių ir didesnių miestų gyventojų poreikiai skiriasi.

Šiandien savininkai džiaugiasi, kad nuoširdus darbas ir, matyt, žemaitiškas užsispyrimas leido ne tik išsaugoti įmonę, bet ir išplėsti jos veiklą.

Patogiai sek „Fėjos“ akcijas ir išpardavimus Facebook'e

Darbo laikas

DIENA NUO IKI
I – V 900 1800
VI 900 1400
Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 2, Plungė

Prekių paieška

Neradote norimos prekės?

Jei neradote norimos prekės ar modelio „Fėjos“ parduotuvėje, galite ją užsisakyti iš gamintojų prekių katalogo.

Prekė bus užsakyta ir atvežta specialiai Jums.

Kreipkitės į pardavėjus-konsultantus – Jums patars ir padės išsirinkti.

Garantinis aptarnavimas

Sugedus prekei skambinkite darbo metu numeriu 8(448) 56593.

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu remontas atliekamas nemokamai.

Draugai